Vrecká pre všetky decká

s láskou navrhnuté a vyrobené na Slovensku

Naše oblečenie je také hravé, aké hravé sú všetky deti. Práve z detskej hravosti sme ušili značku Pokids, ktorej koncept je postavený na zábavných vreckách. Tie môžeš nosiť, nenosiť, vymieňať, otáčať a dotvárať presne podľa tvojej fantázie.

Kto stojí za značkou POKIDS?

Tina – mama, ktorá mala nápad a ktorá svoj sen zrealizovala vďaka výraznej pomoci svojej kamarátky Evky, ktorá s ňou stála na začiaktu vzniku značky. Naše kamarátstvo spojila práca v reklame a tak sme využili všetky naše kontakty a skúsenosti, aby sme nápadu dali reálne kontúry. POKIDS je značkou pre všetkých kreatívnych a tvorivých ľudí, ktorí sa radi hrajú, bavia a chcú mať svoj vlastný štýl, ale najviac to určite ocenia deti. Pretože, odteraz si svoje poklady budú radi nosiť vo vreckách, ktoré si samé vyberú a nalepia podľa vlastných predstáv. Vďaka vymeniteľným vreckám sa Pokids oblečenie stáva novým konceptom v obliekaní, plným zábavy a originálnych kreatívnych nápadov. Prajem vám plné vrecká zábavy. Tina

Pre malé aj veľké deti

Kto povedal, že hrať sa môžu len deti? Naše hravé dizajny sú tu pre každého. A je jedno, aký je tvoj dátum narodenia.

Šité s láskou na Slovensku

Občas s nami šijú všetci čerti. No pri šití našich vecí dbáme na lokálnosť a udržateľnosť. Preto je Pokids vyrobené na Slovensku.

Vrecká, ktoré ťa neomrzia

Každé POKIDS oblečenie môže byť originálne ako ty. Vytvor si ho podľa seba a zmeň ho pokojne aj každý deň.

Tí, ktorí už naplnili

svoje POKIDS